Hakkımızda

Taşkın Bilişim ve Danışmanlık Hizmetlerine Hoşgeldiniz.

Çağımızın olmazsa olmazı teknolojik aletler ve teknolojiyle birlikte iletişimin artması , araştırma - geliştirme faaliyetlerinde kullanılan sistemlerin geliştirilmesiyle ilgili çalışmalarımız sürekli devam etti.

Özellikle web ve mobil uygulamalarla işletmelerinizde personellerinizle ve personellerinizin birbirleri arasındaki iletişimi güçlendirmek için çalışmalar yapıyoruz. Web Programlama 2009 mezunu olarak o zamanlarda öğretmenlerimizin bize söylediği "sizin mesleğiniz sanal çağda dükkanlar oluşturarak tüketicilerle , satıcı ve üreticiler arasında köprü kurmak olacak" demişlerdi. Öyle de oldu yaptığımız e-ticaret sistemleriyle hem tüketici ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olduk hem de satıcıların sabit dükkanlarda değil de internet ortamında da çok daha fazla müşterilere ulaşmalarını sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz.

tamamı

Neler Yaparız?

Web Tasarım ve Seo , E-ticaret Sistemleri , Notebook Tamir ve Yükseltme , Hosting - Domain Kiralama , Veri Kurtarma ve Veri Yedekleme , Reklam Hizmetleri (Adwords,Facebook)

Özellikle web tasarım ve e-ticaret sistemleri başta olmak üzere , hosting ve domain kiralama , şirketleriniz için sıcak satış uygulamaları , depo - stok yazılımlarını kodluyoruz , güvenli veri yedeklemek isteyen şirketler için veri yedekleme hizmeti , verileri silinen müşterimiz için veri kurtarma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca tüm marka ve model notebook cihazlarınızın tüm yedek parçalarını temin edip , tüm tamirat işlemlerini ve yükseltme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz olarak google webmaster yetkimiz ile işletmelerinizin harita kayıtlarını gerçekleştiriyoruz , E-ticaret sistemi tercih eden müşterilerimizin tüm ürün fotoğraflarını , ürünlerinin yüklenmesini ve e-ticaret sistemlerinin eğitimini ücretsiz veriyoruz. Sanal-pos sistemlerimizle tüm bankalarla tek tek anlaşma yapmanıza gerek kalmadan internet üzerinden kredi kartı ile taksitle satış yapmanızı da sağlıyoruz.

Devamı